66 / 100

برندهای کمی در دنیا وجود دارند که می‌توانند ادعا کنند که به اندازه کاترپیلار حالتی مردانه دارند. نام CAT در زمین‌های ناهموار ایجاد شد، زیرا دنیایی را که ما در آن زندگی می‌کنیم با ماشین‌هایی که به دلیل قابلیت اطمینان در شرایط سخت شهرت دارند، شکل داد.

کاترپیلار با همان فداکاری منحصر به فرد به تعالی است که وارد دنیای ساعت های مردانه شده است.footno.com 3

ساعت کاترپیلار برای آقایان

اکثر مردان نام کاترپیلار را از ماشین‌های کار انعطاف‌پذیری می‌شناسند که در دوران کودکی آنها را مجذوب خود می‌کرد (و معمولاً حتی تا به امروز هم همینطور است). قدرت توقف ناپذیر مهندسی دقیق در پشت صفحه هر ساعت CAT با قاطعیت عمل می کند.

ساعت های مردانه کاترپیلار در سیزده مجموعه انحصاری ارائه شده است که هر کدام با طراحی و حس متمایز خود ارائه می شوند. رنگ‌های زرد و مشکی کلاسیک که CAT با آن‌ها شناخته می‌شود، با طیف متنوعی از رنگ‌ها و طرح‌های با طراوت تقویت می‌شوند که برند را از تداعی فقط در فضای باز به حضور یکسان در خانه در اتاق هیئت تبدیل می‌کند.

برای پاسخگویی به هر سناریو و هر روحیه شما، تقریباً هر مجموعه دارای طیف وسیعی از چهار انتخاب مواد بند است. آنها عبارتند از: نایلون; چرم؛ سیلیکون؛ فولاد ضد زنگ.

لوازم جانبی برند کاترپیلار شاهکارهایی با کیفیت و سبک هستند. طراحی آنها بی انتها است هر ساعت که از ابتدا توسط متخصصان متعهد ساخته شده است که به نقشه‌های مهندسی دقیق جان می‌بخشند، تست‌های دقیقی را پشت سر می‌گذارند تا اطمینان حاصل شود که با استانداردهای بالای کار و عملکردی که ما تعیین کرده‌ایم مطابقت دارد.

ساعت با بالاترین کیفیت

ساعت کاترپیلار چه در ویترین و چه روی مچ دست شما منظره‌ای دیدنی است. هر مجموعه ساعت‌های مردانه کاترپیلار با طیف وسیعی از جدیدترین ویژگی‌ها و نوید اطمینان فوق‌العاده، برای افراد خبره‌ای که به دنبال کلکسیونی هستند، تازه‌کارهایی که به دنبال یک سرگردان هستند و مرد آلفای که می‌خواهد خود واقعی خود را بیان کند، جذاب است.

فیتلر محصولات

فیلتر

فیلتر